XKoren Electric olarak ışığın yayılmasını ve fark edilmesini sağlayan alçak gerilim şalt ürünlerimizle güçlü oyuncuların yer aldığı elektrik sektöründe, piyasaya yeni bir soluk getirme iddiasıyla faaliyetlerimizi yürütüyoruz. 

“Parlak bir gelecek için ışığın izinde” sloganıyla çıktığımız kurumsal yolculuğumuzda, yayılmasına katkı yaparak görünür kıldığımız ışıkla parlaklık kadar kalıcılığı da önemsiyoruz. 

Ulusal ve uluslararası kalite standartlarına sahip alçak gerilim devre kesicileri, otomatik sigortalar, alçak gerilim akım transformatörleri, alçak gerilim kontaktörleri, kaçak akım koruma şalterleri, sigortalı yük ayırıcıları ile NH sigortalar başta olmak üzere çeşitli AG koruma ve ölçü cihazlarından oluşan ürün yelpazemizi, yüzde 100 Türk olan sermaye yapımızla müşterilerimizle buluşturuyoruz.

Elektrik enerjisini güvenli, verimli, kaliteli ve çevreye dost biçimde iletme ilkesiyle yarattığımız ekonomik değeri tüm paydaşlarımıza yansıtmak, teknoloji konusunda öncüler arasında yer almak için 2006 yılında Güney Kore markası olarak şalt ürünleri piyasasına giriş yaptık. Distribütörlük sistemiyle 16 yıl önce yer almaya başladığımız Türkiye pazarındaki faaliyetlerimiz 2019’da yepyeni bir noktaya evrildi. XKoren Electric olarak şalt ürünleri piyasasındaki yarışımızı artık bağımsız yerli bir şirket kimliğiyle sürdürüyoruz.  

Başta tüm elektrik dağıtım şirketleri olmak üzere, elektrik ve enerji işi yapan herkes; müteaahit ve taahhüt şirketleri; her türlü makine üreticisi işletme; kamu kuruluşları; belediyeler ve bağlı kuruluşları; üniversiteler; beyaz eşya; asansör; iklimlendirme; pano sektörü gibi pek çok alanda faaliyet gösteren her türlü endüstriyel organizasyon hedef kitlemizde yer alıyor. 

Sektörümüzün gerektirdiği altyapıya sahip olmanın güveni ve farkındalığıyla yaptığımız yatırımların hakkını istikrarlı bir şekilde vermeyi sürdürerek, güvenilir, güçlü ve kalıcı bir marka oluşturmaya çalışıyoruz.Bunuyaparken elektrik enerjisini güvenli, verimli, kaliteli ve çevre dostu bir şekilde iletme ilkesiyle yarattığımız ekonomik değeri tüm paydaşlarımızla paylaşma hassasiyetiyle hareket ediyoruz.

Konusunda uzman genç ekibimiz, daha iyi ve daha büyük olmak için cesaretimiz, yeniliklere açık yaklaşımımız, çok büyük çalışma gayretimiz, heyecanımız ve hayallerimiz var. Rakiplerimizden bizi ayrıştıran bu dinamizmle büyüyerek firmamızın ruhunu oluşturmaya çalışıyoruz.

Yaratacağımız istihdam ve katma değerle ülke ekonomisine her geçen gün daha fazla katkı sunarken, dünya devi bir yerli marka olma gayesiyle hareket ediyoruz. Aynı segmentte yer aldığımız rakiplerimizi iyi tanıyoruz. Onlarla aynı standarda ve kaliteye sahip ürünlerimiz, müşteri ilişkilerimiz, pazarlama tekniklerimiz ve işimize ayırdığımız zamanla piyasada fark yaratıyor.